Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
B BOS COT TS
Детски тренерки
Код на производ:
(GM8915)
adidas

B BOS COT TS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете поблиску до целта во овие аdidas BOYS COLORBLOCK BOS LOGO TRACKSUIT тренерки за момчиња. Носат свеж стил инспириран од спортот. Подетално

Бидете поблиску до целта во овие аdidas BOYS COLORBLOCK BOS LOGO TRACKSUIT тренерки за момчиња.

Носат свеж стил инспириран од спортот.

Овие тренерки се секојдневна униформа за оние момчиња кои се посветени на спортот.

Спецификации:

 • Модел: стандарден крој на горниот дел
 • Долен дел TIRO
 • Дводелна тренерка
 • Големо гумено лого на градите
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови и на горниот, и на долниот дел
 • Горниот дел: патент по целата должина
 • Горен дел: Еластични делови на ракавите
 • Француски фротир
 • Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер
 • Боја: црна / зелена / бела
 • Код на производ: GM8915
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете поблиску до целта во овие аdidas BOYS COLORBLOCK BOS LOGO TRACKSUIT тренерки за момчиња.

Носат свеж стил инспириран од спортот.

Овие тренерки се секојдневна униформа за оние момчиња кои се посветени на спортот.

Спецификации:

 • Модел: стандарден крој на горниот дел
 • Долен дел TIRO
 • Дводелна тренерка
 • Големо гумено лого на градите
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови и на горниот, и на долниот дел
 • Горниот дел: патент по целата должина
 • Горен дел: Еластични делови на ракавите
 • Француски фротир
 • Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер
 • Боја: црна / зелена / бела
 • Код на производ: GM8915
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни де...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни де...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош