Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
M NK FC FLEECE HOODIE
Машки дуксер
Код на производ:
(CV1490-222)
NIKE

M NK FC FLEECE HOODIE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK FC FLEECE HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви овозможи целодневна удобност. Тој е дизајниран да ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка Подетално

Nike M NK FC FLEECE HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви овозможи целодневна удобност.

Тој е дизајниран да ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка.

Стандардниот крој и материјалот со памук ви дава врвна удобност.

Еластичните делови на ракавите го држи дуксерот на место и ја задржува топлината.

Можете да ги загреете рацете во џебот кенгур, додека скриениот џеб од задната страна нуди безбедно чување на вашите предмети.

Покажете го вашиот спортски стил дури и во постудените денови во овој машки дуксер.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите
 • Џеб кенгур
 • Скриен џеб со патент
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
 • Боја: зелена
 • Код на производ: CV1490-222
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK FC FLEECE HOODIE е машки дуксер со капуљача кој ќе ви овозможи целодневна удобност.

Тој е дизајниран да ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка.

Стандардниот крој и материјалот со памук ви дава врвна удобност.

Еластичните делови на ракавите го држи дуксерот на место и ја задржува топлината.

Можете да ги загреете рацете во џебот кенгур, додека скриениот џеб од задната страна нуди безбедно чување на вашите предмети.

Покажете го вашиот спортски стил дури и во постудените денови во овој машки дуксер.

Спецификации:

 • Машки дуксер со капуљача - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите
 • Џеб кенгур
 • Скриен џеб со патент
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
 • Боја: зелена
 • Код на производ: CV1490-222
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ6376-063
Nike M NK DF HDIE FZ FL е машки дуксер со капуљача во кој ќе може да тренирате за време...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ6376-010
Nike M NK DF HDIE FZ FL е машки дуксер со капуљача во кој ќе може да тренирате за време...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ1486-304
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Помош