Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
FLORAL M20 W
Код на производ:
(GM6828)
adidas

FLORAL M20 W

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS4 *
 • XS4.5 *
 • S 4.5 *
 • M 4.5 *
 • L 4.5 *
 • XL4.5 *
 • XL6.5 *
 • L 6.5 *
 • M 6.5 *
 • S 6.5 *
 • XS6.5 *
 • 2XS6 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.244 ДЕН
Заштеда 50%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""