Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
B NK DRY HBR SHORT
Детски шорцеви
Код на производ:
(CU8959-010)
NIKE

B NK DRY HBR SHORT

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата лојалност кон брендот со Swoosh знакот. Подетално

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со Swoosh знакот.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

•Стандарден крој

•Состав: 100% полиестер

•Дозволено перење во машина

•Боја: Црна

•Шифра на артикл: CU8959-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts.

Покажете ја својата лојалност кон брендот со Swoosh знакот.

Dri-Fit технологијата го одржува телото суво и надвор од теренот.

Спецификации:

•Стандарден крој

•Состав: 100% полиестер

•Дозволено перење во машина

•Боја: Црна

•Шифра на артикл: CU8959-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA0161-100
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата лој...
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CW1023-010
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата лој...
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви AT9762-010
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""