Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
LB ST FT PNT
Детски панталони
Код на производ:
(GP0471)
adidas

LB ST FT PNT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали станува збор за мрзлив викенд или напорен ден, облечете го овој долен дел тренерки на вашето дете LB ST FT PNT и бидете сигурни дека ќе ужива во удобноста. Подетално

Без разлика дали станува збор за мрзлив викенд или напорен ден, облечете го овој долен дел тренерки на вашето дете LB ST FT PNT и бидете сигурни дека ќе ужива во удобноста.

AEROREADY ткаенината ви дава сигурност дека децата ќе останат суви, без оглед колку се активни нивните игри.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој и нормална должина

• Еластичен прилагодлив ремен

• AEROREADY ткаенина што ја регулира влагата

• Странични џебови

• Лого инспирирано од планините

• Материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестерски фротир

• Боја: црна

• Код на производ: GP0471

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали станува збор за мрзлив викенд или напорен ден, облечете го овој долен дел тренерки на вашето дете LB ST FT PNT и бидете сигурни дека ќе ужива во удобноста.

AEROREADY ткаенината ви дава сигурност дека децата ќе останат суви, без оглед колку се активни нивните игри.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој и нормална должина

• Еластичен прилагодлив ремен

• AEROREADY ткаенина што ја регулира влагата

• Странични џебови

• Лого инспирирано од планините

• Материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестерски фротир

• Боја: црна

• Код на производ: GP0471

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош