Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA
Женска маица со кратки ракави - lifestyle
Код на производ:
(BV6175-616)
NIKE

W NSW TEE ESSNTL CRP ICN FTRA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук. Оваа маица има краток крој кој совршено ќе ја нагласи вашата фигура. Подетално

Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук.

Оваа маица има краток крој кој совршено ќе ја нагласи вашата фигура.

Големото лого на Nike дава спортски изглед.

Спецификации:

•Краток крој

•Перење во машина

•Материјал: 100% памук

•Боја: Розова / Бела

•Шифра на артикл: BV6175-616

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската маица Nike Sportswear Essential T-shirt е направена од мек и удобен памук.

Оваа маица има краток крој кој совршено ќе ја нагласи вашата фигура.

Големото лого на Nike дава спортски изглед.

Спецификации:

•Краток крој

•Перење во машина

•Материјал: 100% памук

•Боја: Розова / Бела

•Шифра на артикл: BV6175-616

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CW9612-367
Nike W NSW TEE WORLDWIDE 1 е женска маица идеална за секоја пригода. Лесно може да се к...
1.790 ДЕН
Помош