Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8359-010)
NIKE

W NSW FZ HOODIE FT EARTH DAY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.818 ДЕН
Заштеда: 1.272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW FZ HOODIE EARTH DAY FT е женски дуксер со капуљача, кој ќе ви овозможи целодневна удобност каде и да одите. Подетално

Nike W NSW FZ HOODIE EARTH DAY FT е женски дуксер со капуљача, кој ќе ви овозможи целодневна удобност каде и да одите.

Има едноставен спортски дизајн кој лесно се вклопува во различни стилови на облека.

Направен е од мек и удобен француски фротир.

Искористете ја можноста да го покажете вашиот модерен спортски стил со овој женски дуксер.

Спецификации:

 • Женски дуксер со капуљача – lifestyle

 • Поширок крој

 • Капуљача

 • Патент по целата должина

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: CZ8359-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW FZ HOODIE EARTH DAY FT е женски дуксер со капуљача, кој ќе ви овозможи целодневна удобност каде и да одите.

Има едноставен спортски дизајн кој лесно се вклопува во различни стилови на облека.

Направен е од мек и удобен француски фротир.

Искористете ја можноста да го покажете вашиот модерен спортски стил со овој женски дуксер.

Спецификации:

 • Женски дуксер со капуљача – lifestyle

 • Поширок крој

 • Капуљача

 • Патент по целата должина

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: CZ8359-010

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош