Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
W 3S FT T C PT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL1372)
adidas

W 3S FT T C PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS PANTS е долен дел женски тренерки кој има препознатлив спортски изглед со логото на adidas на страна и трите препознатливи линии. Францускиот фротир од кој е направен, дава поголемо чувство на удобност. Подетално

adidas ESSENTIALS PANTS е долен дел женски тренерки кој има препознатлив спортски изглед со логото на adidas на страна и трите препознатливи линии.

Францускиот фротир од кој е направен, дава поголемо чувство на удобност.

Овој производ е направен од рециклирани материјали, како дел од нашата акција да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit со тесни ногавици
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Мало лого на adidas
 • Материјал: 53% памук / 36% рециклиран полиестер / 11% вискоза француски фротир
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GL1372
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS PANTS е долен дел женски тренерки кој има препознатлив спортски изглед со логото на adidas на страна и трите препознатливи линии.

Францускиот фротир од кој е направен, дава поголемо чувство на удобност.

Овој производ е направен од рециклирани материјали, како дел од нашата акција да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификации:

 • Модел: regular fit со тесни ногавици
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Странични џебови
 • Мало лого на adidas
 • Материјал: 53% памук / 36% рециклиран полиестер / 11% вискоза француски фротир
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GL1372
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош