Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
W NK DRY TANK DFC ICON CLASH
Женска маица
Код на производ:
(DB9799-010)
NIKE

W NK DRY TANK DFC ICON CLASH

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање. Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади. Подетално

Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање.

Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади.

Поради мешавината на материјали, оваа маица е многу пријатна за носење.

Dri-FIT технологијата ја отстранува потта и прави да се чувствувате пријатно.

Големиот Swoosh знак ве мотивира да се насочувате кон нови спортски цели.

Во оваа удобна женска маица за вежбање полесно ќе постигнувате добри резултати.

Спецификации:

• Женска маица без ракави

• Асиметричен крој

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: Црна

• Шифра на артикл: DB9799-010

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK DRY TANK DFC ICON CLASH е женска маица без ракави за вежбање.

Кројот е асиметричен, пократок напред и подолг позади.

Поради мешавината на материјали, оваа маица е многу пријатна за носење.

Dri-FIT технологијата ја отстранува потта и прави да се чувствувате пријатно.

Големиот Swoosh знак ве мотивира да се насочувате кон нови спортски цели.

Во оваа удобна женска маица за вежбање полесно ќе постигнувате добри резултати.

Спецификации:

• Женска маица без ракави

• Асиметричен крој

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 57% памук, 43% полиестер

• Боја: Црна

• Шифра на артикл: DB9799-010

Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топ 728423-565
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Помош