Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
B NSW TEE SWOOSH AOP
Детска маица
Код на производ:
(DC7530-063)
NIKE

B NSW TEE SWOOSH AOP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike B NSW TEE SWOOSH AOP е маица за момчиња. Таа има класичен модел и дизајн на Swoosh. Направена е целосно од мек памук, така што ќе му овозможи на вашето дете удобност во текот на целиот ден. Подетално

Nike B NSW TEE SWOOSH AOP е маица за момчиња.

Таа има класичен модел и дизајн на Swoosh.

Направена е целосно од мек памук, така што ќе му овозможи на вашето дете удобност во текот на целиот ден.

Погодна е и за слоевито облекување.

Во оваа удобна маица момчињата ќе уживаат во своите секојдневни авантури.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Дизајн на Swoosh
 • Состав: 100% памук
 • Боја: сива
 • Код на производ: DC7530-063
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike B NSW TEE SWOOSH AOP е маица за момчиња.

Таа има класичен модел и дизајн на Swoosh.

Направена е целосно од мек памук, така што ќе му овозможи на вашето дете удобност во текот на целиот ден.

Погодна е и за слоевито облекување.

Во оваа удобна маица момчињата ќе уживаат во своите секојдневни авантури.

Спецификации:

 • Кратки ракави
 • Дизајн на Swoosh
 • Состав: 100% памук
 • Боја: сива
 • Код на производ: DC7530-063
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DH6522-100
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош