Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
W FI 3S FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(GJ5419)
adidas

W FI 3S FZ HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортски дизајн. Мекиот материјал и широкиот крој даваат чувство на удобност. Подетално

Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортски дизајн.

Мекиот материјал и широкиот крој даваат чувство на удобност.

Капуљачата и џебовите се дополнителни придобивки.

Спецификации:

 • Женски дуксер со капуљача - lifestyle

 • Широк крој

 • Капуљача

 • Патент по целата должина

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GJ5419

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Womens Branded Icons 3S Full-Zip Hoodie е женски дуксер со капуљача со класичен спортски дизајн.

Мекиот материјал и широкиот крој даваат чувство на удобност.

Капуљачата и џебовите се дополнителни придобивки.

Спецификации:

 • Женски дуксер со капуљача - lifestyle

 • Широк крој

 • Капуљача

 • Патент по целата должина

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: GJ5419

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ5723
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CZ5720
2.880 ДЕН
Заштеда 15%
3.388 ДЕН
Помош