Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW MTRL WL PANT
W NSW MTRL WL PANT
W NSW MTRL WL PANT
W NSW MTRL WL PANT
W NSW MTRL WL PANT
W NSW MTRL WL PANT
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CJ2665-010)
NIKE

W NSW MTRL WL PANT

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална Цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NSW MTRL WL PANT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Има уникатен дизајн кој дава елегантен изглед и поголема удобност. Подетално

Nike W NSW MTRL WL PANT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење.

Има уникатен дизајн кој дава елегантен изглед и поголема удобност.

Мекиот памучен материјал и широките ногавици овозможуваат врвен комфор.

Ова парче дава женствен изглед на вашиот спортски стил.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за жени - lifestyle

 • Поширок крој

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ2665-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NSW MTRL WL PANT е женски долен дел тренерки за секојдневно носење.

Има уникатен дизајн кој дава елегантен изглед и поголема удобност.

Мекиот памучен материјал и широките ногавици овозможуваат врвен комфор.

Ова парче дава женствен изглед на вашиот спортски стил.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за жени - lifestyle

 • Поширок крој

 • Еластична лента на струкот

 • Странични џебови

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ2665-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear Women’s Joggers е долен дел женски тренерки кој можете да го носи...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike W NSW PANT EARTH DAY FT MR е женски долен дел тренерки за секојдневно носење. Има...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""