Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
M STREET Q1 CRW
Машка маица
Код на производ:
(GM6508)
adidas

M STREET Q1 CRW

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална Цена
3.788 ДЕН
Моментална Цена
3.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Mountain Graphic Sweatshirt е машка maica со долги ракави и со поширок крој. Кројот и мекиот памук обезбедуваат врвна удобност во текот на денот. Подетално

adidas Sportswear Mountain Graphic Sweatshirt е машка maica со долги ракави и со поширок крој.

Кројот и мекиот памук обезбедуваат врвна удобност во текот на денот.

Едноставниот дизајн е надополнет со графика што ја претставува природата.

  Спецификации:

· Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер - руно

· Поширок крој

· Боја: сива

· Шифра на артикл: GM6508

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Mountain Graphic Sweatshirt е машка maica со долги ракави и со поширок крој.

Кројот и мекиот памук обезбедуваат врвна удобност во текот на денот.

Едноставниот дизајн е надополнет со графика што ја претставува природата.

  Спецификации:

· Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер - руно

· Поширок крој

· Боја: сива

· Шифра на артикл: GM6508

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Покажете го вашиот спортски стил во дуксерот Adidas Mens Badge of Sport Fleece. Овој к...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Покажете го вашиот спортски стил во маичката Adidas Mens Badge of Sport Fleece. Овој кл...
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Помош