Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
M CAMO T
Машка маица
Код на производ:
(GK9637)
adidas

M CAMO T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална Цена
1.588 ДЕН
Цена со попуст
1.270 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден. Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas. Подетално

adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден.

Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas.

Големото лого на adidas му дава посебен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Мекиот материјал ја прави исклучително удобна, а со тоа ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Лого на adidas на градите
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GK9637
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS е машка lifestyle маица што ќе сакате да ја носите секој ден.

Во оваа маица можете да ја покажете својата љубов кон брендот adidas.

Големото лого на adidas му дава посебен изглед кој никогаш не излегува од мода.

Мекиот материјал ја прави исклучително удобна, а со тоа ќе стане омилено парче во вашата гардероба.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Лого на adidas на градите
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: GK9637
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN6838
adidas Athletics Graphic е машка маица со кратки ракави за секој ден со camo вибрација....
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9509
Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е...
1.510 ДЕН
Заштеда 20%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9503
Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика...
1.888 ДЕН
Помош