Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
LB ST BOS TEE
Детска маица
Код на производ:
(GP0487)
adidas

LB ST BOS TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална Цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
870 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mаицата adidas LB ST BOS TEE е направена од мек памук, со логото на adidas на градите. Без оглед на авантурата, децата ќе се чувствуваат многу пријатно во оваа маица. Подетално

Mаицата adidas LB ST BOS TEE е направена од мек памук, со логото на adidas на градите.

Без оглед на авантурата, децата ќе се чувствуваат многу пријатно во оваа маица.

AEROREADY ткаенината која апсорбира влага ќе се погрижи тие да бидат суви при трчање, скокање или играње.

Спецификации:

• Кружно деколте

• AEROREADY ткаенина што ја регулира влагата

• Материјал: 70% памук / 30% рециклиран полиестер

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GP0487

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Mаицата adidas LB ST BOS TEE е направена од мек памук, со логото на adidas на градите.

Без оглед на авантурата, децата ќе се чувствуваат многу пријатно во оваа маица.

AEROREADY ткаенината која апсорбира влага ќе се погрижи тие да бидат суви при трчање, скокање или играње.

Спецификации:

• Кружно деколте

• AEROREADY ткаенина што ја регулира влагата

• Материјал: 70% памук / 30% рециклиран полиестер

• Боја: црвена

• Шифра на артикл: GP0487

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM6918
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM6931
adidas LB DY MM Tee е маица за момчиња која е инспирирана од безвременскиот херој на Ди...
1.388 ДЕН
Помош