Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
B ZNE PANT
Детски панталони
Код на производ:
(GN9953)
adidas

B ZNE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери. Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност. За тоа одлучува удобноста на францускиот фротир, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност. Памучните производи од adidas поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичен отпад. Доминантното лого на adidas на предната страна ќе им овозможи на сите да знаат кој е вашиот фаворит. Спецификации: Долен дел тренерки за тинејџери - тренинг Стандарден крој Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Боја: Црна Код на производ: GN9953 .
Подетално

adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери.

Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност.

За тоа одлучува удобноста на францускиот фротир, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи од adidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Доминантното лого на adidas на предната страна ќе им овозможи на сите да знаат кој е вашиот фаворит.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - тренинг
 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна
 • Код на производ: GN9953
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери.

Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност.

За тоа одлучува удобноста на францускиот фротир, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи од adidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Доминантното лого на adidas на предната страна ќе им овозможи на сите да знаат кој е вашиот фаворит.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - тренинг
 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна
 • Код на производ: GN9953
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери. Овој долен дел е одличен избо...
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Adidas BOYS COLORBLOCK PANT се долен дел тренерки со мек, волнен комфор и спортски инсп...
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Помош