Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
M NK FC FLEECE PANT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CV1488-222)
NIKE

M NK FC FLEECE PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK FC FLEECE PANT е машки долен дел тренерки, наменет за спорт и секојдневни активности. Овој долен дел тренерки ќе ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка. Подетално

Nike M NK FC FLEECE PANT е машки долен дел тренерки, наменет за спорт и секојдневни активности.

Овој долен дел тренерки ќе ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка.

Стандардниот крој и памучниот материјал ви даваат врвна удобност.

Еластичните делови на ногавиците и страничните џебови се дополнителни придобивки на овој модел.

Покажете го вашиот спортски стил дури и во постудените денови.

Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle

 • Стандарден крој

 • Еластичен појас на половината

 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • Боја: зелена

 • Шифра на артикл: CV1488-222

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK FC FLEECE PANT е машки долен дел тренерки, наменет за спорт и секојдневни активности.

Овој долен дел тренерки ќе ве стопли, без разлика дали се подготвувате за рекреативни активности или уживате на прошетка.

Стандардниот крој и памучниот материјал ви даваат врвна удобност.

Еластичните делови на ногавиците и страничните џебови се дополнителни придобивки на овој модел.

Покажете го вашиот спортски стил дури и во постудените денови.

Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle

 • Стандарден крој

 • Еластичен појас на половината

 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • Боја: зелена

 • Шифра на артикл: CV1488-222

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike F.C. Essential е машки долен дел тренерки изработен од растеглив материјал кој е п...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош