Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G BL T
G BL T
G BL T
G BL T
G BL T
G BL T
G BL T
G BL T
Детска маица
Код на производ:
(GN4065)
adidas

G BL T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална Цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
816 ДЕН
Заштеда: 272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials Big Logo tee е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење. Маицата со кратки ракави е направена од памучен материјал. Подетално

adidas Essentials Big Logo tee е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење.

Маицата со кратки ракави е направена од памучен материјал.

Големото лого на adidas е детал кој на оваа маица ѝ дава автентичност и спортски изглед.

Спецификации:

 • Детска маица – lifestyle
 • Модел: Slim fit
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GN4065
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Essentials Big Logo tee е маица за девојчиња со удобен дизајн за секојдневно носење.

Маицата со кратки ракави е направена од памучен материјал.

Големото лого на adidas е детал кој на оваа маица ѝ дава автентичност и спортски изглед.

Спецификации:

 • Детска маица – lifestyle
 • Модел: Slim fit
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GN4065
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GE0938
Adidas Must Haves Graphic Tee е детска маица за девојчиња во која можете слободно да се...
832 ДЕН
Заштеда 30%
1.188 ДЕН
Помош