Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW
Женски дуксер
Код на производ:
(DA0447-531)
NIKE

W NK THRMA FLC CROP LC LS CREW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Women's Cropped Fleece Training Crew  е женски дуксер кој ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот. Мекиот француски фротир од кој е направен ќе ве грее пред, за време и после тренинг. Подетално

Nike Women's Cropped Fleece Training Crew  е женски дуксер кој ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот.

Мекиот француски фротир од кој е направен ќе ве грее пред, за време и после тренинг.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Декоративната испреплетена гумена лента на рамената и краткиот крој даваат женственост и нежен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Swoosh лого на левиот ракав
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT
 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Шифра на артикл: DA0447-531
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Women's Cropped Fleece Training Crew  е женски дуксер кој ќе ви овозможи одлична удобност за време на тренингот.

Мекиот француски фротир од кој е направен ќе ве грее пред, за време и после тренинг.

Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира така што таа брзо се суши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот.

Декоративната испреплетена гумена лента на рамената и краткиот крој даваат женственост и нежен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Swoosh лого на левиот ракав
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Технологија за апсорпција на пот Dri-FIT
 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: виолетова
 • Шифра на артикл: DA0447-531
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош