Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(CZ9066-467)
NIKE

M NK DF CHALLENGER SHORT 7BF

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање. Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати. Подетално

Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата ќе останете суви.

Рефлектирачкиот Swoosh знак овозможува поголема видливост ако трчате во темница.

Во двата предни џеба и едниот заден џеб, кој е прицврстен со патент, може да ги чувате сите потребни ситници.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за мажите кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Машки шорцеви за трчање

• Еластичен појас со скриена врвка

• Dri-FIT технологија за брзо сушење на материјалот

• Состав: 92% полиестер, 8% еластин

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CZ9066-467

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK RN DVN CHLGR SHRT 7 BF GX се машки шорцеви за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата ќе останете суви.

Рефлектирачкиот Swoosh знак овозможува поголема видливост ако трчате во темница.

Во двата предни џеба и едниот заден џеб, кој е прицврстен со патент, може да ги чувате сите потребни ситници.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за мажите кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Машки шорцеви за трчање

• Еластичен појас со скриена врвка

• Dri-FIT технологија за брзо сушење на материјалот

• Состав: 92% полиестер, 8% еластин

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CZ9066-467

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1157-010
Машките шорцеви Nike Challenger Future Fast се задолжително парче за секој тренинг. Dri...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1310-387
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1310-010
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Помош