Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
M BOSC JKT
Машка јакна
Код на производ:
(GL8689)
adidas

M BOSC JKT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална Цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
3.632 ДЕН
Заштеда: 1.556 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle јакна на adidas M BOSC JKT е идеална за дождливи и ветровити денови. Класичниот дизајн ви нуди стил кој никогаш не излегува од мода. Подетално

Машката lifestyle јакна на adidas M BOSC JKT е идеална за дождливи и ветровити денови.

Класичниот дизајн ви нуди стил кој никогаш не излегува од мода.

Ќе ве стопли во студените есенски денови и ќе ве заштити од ветер и дожд.

Блескавиот материјал дава интересен изглед кој ќе ве привлече.

Носете ја машката јакна adidas M BOSC JKT и не дозволувајте лошите временски услови да ги уништат вашите планови.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Прицврстување со патент по целата должина

• Висока јака

• Странични џебови

• Рефлексивни детали

• Лого на Badge of Sport на градите

• Состав на материјал: 63% најлон, 37% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL8689

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката lifestyle јакна на adidas M BOSC JKT е идеална за дождливи и ветровити денови.

Класичниот дизајн ви нуди стил кој никогаш не излегува од мода.

Ќе ве стопли во студените есенски денови и ќе ве заштити од ветер и дожд.

Блескавиот материјал дава интересен изглед кој ќе ве привлече.

Носете ја машката јакна adidas M BOSC JKT и не дозволувајте лошите временски услови да ги уништат вашите планови.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Прицврстување со патент по целата должина

• Висока јака

• Странични џебови

• Рефлексивни детали

• Лого на Badge of Sport на градите

• Состав на материјал: 63% најлон, 37% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL8689

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FI4681
Класичниот колеџ дизајн дава привлечен и впечатлив изглед. Еластичните материјали, од к...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FI0574
adidas BSC 3S RAIN.RDY е машка јакна со капуљача која ќе ве заштити од дожд и снег и во...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FI0738
adidas Germany Presentation Jacket е машка јакна инспирирана од јакните кои ги носат иг...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Помош