Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
M NK FLX SHORT WOVEN 3.0
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(CU4945-301)
NIKE

M NK FLX SHORT WOVEN 3.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK DF FLEX WVN SHORT се машки шорцеви за тренинг во кои ќе вежбате со задоволство. Лесниот материјал и отворите на краевите на ногавиците овозможуваат слободни движења, па можете да се фокусирате на поставените цели без пречки. Подетално

Nike M NK DF FLEX WVN SHORT се машки шорцеви за тренинг во кои ќе вежбате со задоволство.

Лесниот материјал и отворите на краевите на ногавиците овозможуваат слободни движења, па можете да се фокусирате на поставените цели без пречки.

Технологијата за контрола на влажноста Dri-Fit овозможува да останете суви подолго.

Имаат едноставен дизајн и лесно се вклопуваат со друга спортска облека.

Бидете подготвени за сите спортски предизвици во овие машки шорцеви за тренинг.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CU4945-301

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK DF FLEX WVN SHORT се машки шорцеви за тренинг во кои ќе вежбате со задоволство.

Лесниот материјал и отворите на краевите на ногавиците овозможуваат слободни движења, па можете да се фокусирате на поставените цели без пречки.

Технологијата за контрола на влажноста Dri-Fit овозможува да останете суви подолго.

Имаат едноставен дизајн и лесно се вклопуваат со друга спортска облека.

Бидете подготвени за сите спортски предизвици во овие машки шорцеви за тренинг.

Спецификации:

• Машки шорцеви - тренинг

• Стандарден крој

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Технологија Dri-FIT

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: CU4945-301

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ7710-689
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорцеви CW6107-100
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Помош