Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
G HOODEDCROP TS
Детски тренерки
Код на производ:
(GM8932)
adidas

G HOODEDCROP TS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете го денот инспирирани од adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit. Оваа тренерка носи свеж стил, инспириран од спортот. Одличен е и кога се загревате, и кога се релаксирате. Подетално

Започнете го денот инспирирани од adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit.

Оваа тренерка носи свеж стил, инспириран од спортот. Одличен е и кога се загревате, и кога се релаксирате.

adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit за девојчиња е секојдневен фаворит на оние кои се љубители на спортот.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој, тесни ногавици

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Странични џебови на горниот и долниот дел

• Француски фротир

• Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер

• Боја: црна / бела / розова

• Шифра на артикл: GM8932

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Започнете го денот инспирирани од adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit.

Оваа тренерка носи свеж стил, инспириран од спортот. Одличен е и кога се загревате, и кога се релаксирате.

adidas Girls Hooded Cropped Top Tracksuit за девојчиња е секојдневен фаворит на оние кои се љубители на спортот.

Спецификации:

• Модел: стандарден крој, тесни ногавици

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Странични џебови на горниот и долниот дел

• Француски фротир

• Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер

• Боја: црна / бела / розова

• Шифра на артикл: GM8932

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas XFG 3-STRIPES PRIMEGREEN TRACKSUIT се тренерки за девојчиња кои топлат пред и по...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Оваа удобна тренерка е направена  од ткаенина од трико. Го има логото на adidas на...
1.812 ДЕН
Заштеда 35%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Бидете поблиску до целта во овие adidas тренерки за деца. Има капуљача и џебови кои се...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Помош