Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
B BOS PANT
Долен дел тренерки
Код на производ:
(GJ6625)
adidas

B BOS PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери. Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност. Подетално

adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери.

Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност.

За тоа одлучува удобноста на францускиот фротир, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи од adidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Доминантното лого на adidas на предната страна ќе им овозможи на сите да знаат кој е вашиот фаворит.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - тренинг
 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: GJ6625
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BADGE OF SPORT е долен дел тренерки за тинејџери.

Овој долен дел е одличен избор за секој вид тренинг - трчање, тенис, фудбал и секоја друга активност.

За тоа одлучува удобноста на францускиот фротир, во комбинација со модерен дизајн и спортска функционалност.

Памучните производи од adidas поддржуваат одржливо одгледување памук.

Ова е дел од амбицијата на adidas да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Доминантното лого на adidas на предната страна ќе им овозможи на сите да знаат кој е вашиот фаворит.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - тренинг
 • Стандарден крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна / Бела
 • Код на производ: GJ6625
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош