Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
M J JUMPMAN SS CREW
Машка маица
Код на производ:
(CJ0921-102)
NIKE

M J JUMPMAN SS CREW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изразете ја вашата љубов кон кошарката со машката маица Nike Jordan Jumpman. Оваа маица со кратки ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и овозможува удобност при носење. Подетално

Изразете ја вашата љубов кон кошарката со машката маица Nike Jordan Jumpman.

Оваа маица со кратки ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и овозможува удобност при носење.

Удобниот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата.

Легендарната Jumpman графика зборува за вашата посветеност кон кошарката.

Спецификации:

 • Стандарден Jumpman крој

 • Состав: памук, полиестер

 • Боја: бела / црвена

 • Шифра на артикл: CJ0921-102

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Изразете ја вашата љубов кон кошарката со машката маица Nike Jordan Jumpman.

Оваа маица со кратки ракави има стандарден крој кој ја следи линијата на телото и овозможува удобност при носење.

Удобниот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата.

Легендарната Jumpman графика зборува за вашата посветеност кон кошарката.

Спецификации:

 • Стандарден Jumpman крој

 • Состав: памук, полиестер

 • Боја: бела / црвена

 • Шифра на артикл: CJ0921-102

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица CZ8402-010
Маицата со кратки ракави на Nike Jordan HBR е удобна и привлечна со Jumpman графички пр...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица AT0515-063
Оддадете почит на NBA тимот во машката маица на Nike Team 31. Благодарение на технологи...
1.493 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Помош