Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
I LIL 3S JOG FL
Детски тренерки
Код на производ:
(GM8956)
adidas

I LIL 3S JOG FL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 112 *
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овозможете му на вашиот мал фудбалер удобност во adidas Infants Lil 3 Stripes Jogger Set Fleece бебешките тренерки. Горниот дел со капуљача е лесен за облекување благодарение на патентот кој се протега по целата должина на дуксерот. Подетално

Овозможете му на вашиот мал фудбалер удобност во adidas Infants Lil 3 Stripes Jogger Set Fleece бебешките тренерки.

Горниот дел со капуљача е лесен за облекување благодарение на патентот кој се протега по целата должина на дуксерот.

Долниот дел има еластична лента на струкот.

Овие тренерки аdidas Lil 3 Stripes Jogger Set Fleece се изработени од мек фротир и имаат широк крој за максимална удобност и комфор на малите деца.

Спецификации:

 • Широк крој
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Капуљача
 • Горен дел: патент по целата должина
 • 3 ленти на страните на ракавите и панталоните
 • Горен дел: странични џебови
 • Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер
 • Боја: црвена / бела
 • Код на производ: GM8956
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овозможете му на вашиот мал фудбалер удобност во adidas Infants Lil 3 Stripes Jogger Set Fleece бебешките тренерки.

Горниот дел со капуљача е лесен за облекување благодарение на патентот кој се протега по целата должина на дуксерот.

Долниот дел има еластична лента на струкот.

Овие тренерки аdidas Lil 3 Stripes Jogger Set Fleece се изработени од мек фротир и имаат широк крој за максимална удобност и комфор на малите деца.

Спецификации:

 • Широк крој
 • Прилагодлива еластична лента на струкот
 • Капуљача
 • Горен дел: патент по целата должина
 • 3 ленти на страните на ракавите и панталоните
 • Горен дел: странични џебови
 • Материјал: 70% памук / 30% рек. полиестер
 • Боја: црвена / бела
 • Код на производ: GM8956
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Infants BOS Logo Summer Set е детски lifestyle комплет за бебиња кој се состои о...
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Во бебешките тренерки adidas I LOGO JOGGER FLEECE ќе им биде пријатно на децата во теко...
1.690 ДЕН
Заштеда 15%
1.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas I MH LOGO JOGGER FLEECE е удобен детски комплет дизајниран за најмладите љубител...
1.590 ДЕН
Заштеда 20%
1.988 ДЕН
Помош