Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
FCB Y NK GFA FLC PO HOOD
Детски дуксер
Код на производ:
(CI9533-492)
NIKE

FCB Y NK GFA FLC PO HOOD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот дуксер „Nike FC Barcelona“ со капуљача за деца е направен од мека ткаенина која грее и овозможува удобност додека навивате за вашиот тим. Капуљачата што го загрева вратот и големиот џеб се таму за да обезбедат дополнителна топлина и удобност. Отворите за палецот на ракавите помагаат да останат ракавите на место додека уживате непречено во вашите активности. На училиште, на стадион или на улица, атрактивниот дизајн и деталите на фудбалскиот клуб Барселона го истакнуваат вашиот тимски дух и спортски стил.   Спецификации: • Модел: Стандарден крој • Капуљача • Голем преден џеб • Материјал: 82% памук, 18% полиестер. Обложување на капуљачата: 100% памук • Боја: сина • Код на производ: CI9533-492 .
Подетално

Детскиот дуксер „Nike FC Barcelona“ со капуљача за деца е направен од мека ткаенина која грее и овозможува удобност додека навивате за вашиот тим.

Капуљачата што го загрева вратот и големиот џеб се таму за да обезбедат дополнителна топлина и удобност.

Отворите за палецот на ракавите помагаат да останат ракавите на место додека уживате непречено во вашите активности.

На училиште, на стадион или на улица, атрактивниот дизајн и деталите на фудбалскиот клуб Барселона го истакнуваат вашиот тимски дух и спортски стил.

 

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Капуљача

• Голем преден џеб

• Материјал: 82% памук, 18% полиестер. Обложување на капуљачата: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: CI9533-492

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детскиот дуксер „Nike FC Barcelona“ со капуљача за деца е направен од мека ткаенина која грее и овозможува удобност додека навивате за вашиот тим.

Капуљачата што го загрева вратот и големиот џеб се таму за да обезбедат дополнителна топлина и удобност.

Отворите за палецот на ракавите помагаат да останат ракавите на место додека уживате непречено во вашите активности.

На училиште, на стадион или на улица, атрактивниот дизајн и деталите на фудбалскиот клуб Барселона го истакнуваат вашиот тимски дух и спортски стил.

 

Спецификации:

• Модел: Стандарден крој

• Капуљача

• Голем преден џеб

• Материјал: 82% памук, 18% полиестер. Обложување на капуљачата: 100% памук

• Боја: сина

• Код на производ: CI9533-492

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош