Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
M STREET Q1 HD
Машки дуксер
Код на производ:
(GL5693)
adidas

M STREET Q1 HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална Цена
4.088 ДЕН
Моментална Цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете го машкиот дуксер adidas Sportswear Mountain Graphic Hoodie и бидете горди за сите освоени планини, завршени маратони или соборени лични рекорди. Подетално

Облечете го машкиот дуксер adidas Sportswear Mountain Graphic Hoodie и бидете горди за сите освоени планини, завршени маратони или соборени лични рекорди.

Опуштениот крој и мекиот француски фротир му даваат неверојатна удобност на овој дуксер.

Логото на adidas на задната страна дава привлечен спортски изглед.

Спецификации:

• Поширок крој

• Капуљача

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Голем преден џеб

• Мека и пријатна ткаенина

• Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL5693

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете го машкиот дуксер adidas Sportswear Mountain Graphic Hoodie и бидете горди за сите освоени планини, завршени маратони или соборени лични рекорди.

Опуштениот крој и мекиот француски фротир му даваат неверојатна удобност на овој дуксер.

Логото на adidas на задната страна дава привлечен спортски изглед.

Спецификации:

• Поширок крој

• Капуљача

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Голем преден џеб

• Мека и пријатна ткаенина

• Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GL5693

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош