Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP
Женска lifestyle маица
Код на производ:
(DC6898-596)
NIKE

W NSW ICN CLSH CREW FLC AOP

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Icon Clash Women's Crew lifestyle е женска маица која ќе ја збогати вашата гардероба со стил и елеганција. Направена е од лесен материјал кој дава меко и пријатно чувство на вашата кожа. Подетално

Nike Sportswear Icon Clash Women's Crew lifestyle е женска маица која ќе ја збогати вашата гардероба со стил и елеганција.

Направена е од лесен материјал кој дава меко и пријатно чувство на вашата кожа.

Зебра принтот, кој во комбинација со Swoosh логото на градите, дава спортски изглед во комбинација со елеганција.

Носете ја маицата Nike Sports Icon Clash Women's Crew и истакнете го вашиот елегантен стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Swoosh на градите

 • Широк крој

 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: бела, црна

 • Шифра на артикл: DC6898-596

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Icon Clash Women's Crew lifestyle е женска маица која ќе ја збогати вашата гардероба со стил и елеганција.

Направена е од лесен материјал кој дава меко и пријатно чувство на вашата кожа.

Зебра принтот, кој во комбинација со Swoosh логото на градите, дава спортски изглед во комбинација со елеганција.

Носете ја маицата Nike Sports Icon Clash Women's Crew и истакнете го вашиот елегантен стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Лого Swoosh на градите

 • Широк крој

 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: бела, црна

 • Шифра на артикл: DC6898-596

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DC5296-010
Nike Air Women's Crew е женски lifestyle дуксер со привлечен дизајн. Меката и лесна...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-531
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Направ...
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CZ8618-010
Nike W NSW AIR FZ TOP FLC е женски дуксер со капуљача и модерен спортски дизајн. Напра...
4.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""