Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
I 3S TS TRIC
Детски тренерки
Код на производ:
(GN3948)
adidas

I 3S TS TRIC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.491 ДЕН
Заштеда: 497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 112 *
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas adicolor SST Tracksuit е тренерка која им овозможува на децата удобност и слобода на движење. Дуксерот се затвора со патент и е одличен за слоевито облекување. Подетално

adidas adicolor SST Tracksuit е тренерка која им овозможува на децата удобност и слобода на движење.

Дуксерот се затвора со патент и е одличен за слоевито облекување.

Еластичниот појас на долниот дел од тренерката го олеснува облекувањето.

Еластичните делови на ракавите и ногавиците спречуваат непотребно поместување на материјалот во најактивните периоди од денот.

Овој модел, за најмладите, ги има препознатливите adidas линии.

Во овие пријатни тренерки вашето бебе ќе се чувствува слободно и удобно во текот на целиот ден.

Спецификации:

 • Тренерки за бебиња
 • Дуксер со патент и џебови
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Состав: 100% рециклиран полиестер - Primeblue
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: GN3948
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas adicolor SST Tracksuit е тренерка која им овозможува на децата удобност и слобода на движење.

Дуксерот се затвора со патент и е одличен за слоевито облекување.

Еластичниот појас на долниот дел од тренерката го олеснува облекувањето.

Еластичните делови на ракавите и ногавиците спречуваат непотребно поместување на материјалот во најактивните периоди од денот.

Овој модел, за најмладите, ги има препознатливите adidas линии.

Во овие пријатни тренерки вашето бебе ќе се чувствува слободно и удобно во текот на целиот ден.

Спецификации:

 • Тренерки за бебиња
 • Дуксер со патент и џебови
 • Еластични делови на ракавите и ногавиците
 • Состав: 100% рециклиран полиестер - Primeblue
 • Боја: розова / бела
 • Код на производ: GN3948
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комби...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комби...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош