Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
M NSW REPEAT SS TEE PRNT
Машка маица
Код на производ:
(DD3777-100)
NIKE

M NSW REPEAT SS TEE PRNT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица Nike Sportswear Repeat Print е дизајнирана да ви даде максимална удобност во текот на денот. Квалитетната памучна ткаенина е мека и пријатна за носење секој ден. Подетално

Машката маица Nike Sportswear Repeat Print е дизајнирана да ви даде максимална удобност во текот на денот.

Квалитетната памучна ткаенина е мека и пријатна за носење секој ден.

Направена е во стандарден крој за непречена слобода на движење.

Малиот знак Nike во контрастна боја доволно кажува за вашата љубов кон брендот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Стандарден крој за поголема удобност

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: DD3777-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица Nike Sportswear Repeat Print е дизајнирана да ви даде максимална удобност во текот на денот.

Квалитетната памучна ткаенина е мека и пријатна за носење секој ден.

Направена е во стандарден крој за непречена слобода на движење.

Малиот знак Nike во контрастна боја доволно кажува за вашата љубов кон брендот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Стандарден крој за поголема удобност

• Перење во машина

• Материјал: 100% памук

• Боја: бела

• Код на производ: DD3777-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DA0238-010
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секо...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица DB6470-424
Машката lifestyle маица Nike M NSW TEE SWOOSH 12 MONTH е основа за секоја гардероба, бе...
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Помош