Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
M NSW BB JGGR SNL CB
Машки долен дел тренерки – lifestyle
Код на производ:
(CZ9968-071)
NIKE

M NSW BB JGGR SNL CB

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките долен дел тренерки Nike M NSW BB JGGR SNL CB е одличен избор кога ќе се изморите од формалниот стил на облека и сакате удобност. Направен е од мешавина на материјали со памук, па затоа е многу удобен за носење. Подетално

Машките долен дел тренерки Nike M NSW BB JGGR SNL CB е одличен избор кога ќе се изморите од формалниот стил на облека и сакате удобност.

Направен е од мешавина на материјали со памук, па затоа е многу удобен за носење.

За тоа придонесува и еластичниот појас, кој се прилагодува со врвка на ногавиците, што спречува непотребни поместувања на материјалот.

Едноставниот спортски изглед е надополнет со логото на Nike.

Ќе се чувствувате пријатно во овој машки долен дел тренерки, без разлика дали уживате во слободното време или сте на тренинг.

 

Спецификации:

• Машки долен дел тренерки - lifestyle

• Еластична лента на струкот

• Два странични џебови и еден заден џеб

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива

• Шифра на артикл: CZ9968-071

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките долен дел тренерки Nike M NSW BB JGGR SNL CB е одличен избор кога ќе се изморите од формалниот стил на облека и сакате удобност.

Направен е од мешавина на материјали со памук, па затоа е многу удобен за носење.

За тоа придонесува и еластичниот појас, кој се прилагодува со врвка на ногавиците, што спречува непотребни поместувања на материјалот.

Едноставниот спортски изглед е надополнет со логото на Nike.

Ќе се чувствувате пријатно во овој машки долен дел тренерки, без разлика дали уживате во слободното време или сте на тренинг.

 

Спецификации:

• Машки долен дел тренерки - lifestyle

• Еластична лента на струкот

• Два странични џебови и еден заден џеб

• Состав: 80% памук, 20% полиестер

• Боја: сива

• Шифра на артикл: CZ9968-071

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear нуди топла и пријатна машка облека за слободни активности. Овој долен д...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машките долен дел тренерки Nike M NSW BB JGGR SNL CB е одличен избор кога ќе се изморит...
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike Sportswear нуди топла и пријатна машка облека за слободни активности. Овој долен д...
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""