Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
W NSW HERITAGE CREW FLC
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8598-531)
NIKE

W NSW HERITAGE CREW FLC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Women's Heritage Fleece Crewneck Sweatshirt е женски дуксер со дизајн инспириран од Nike Windrunner - култниот модел на јакна. Подетално

Nike Women's Heritage Fleece Crewneck Sweatshirt е женски дуксер со дизајн инспириран од Nike Windrunner - култниот модел на јакна.

Ретро изгледот и совршената удобност се главните предности на овој лесен женски дуксер со класичен спортски крој.

Направен е од мека ткаенина за да ви пружи удобност и топлина во текот на целиот ден.

Еластичните делови на ракавите, јаката и половината спречуваат продирање на ладен воздух и ви помагаат да ја задржите телесната топлина.

  Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: Виолетова / Бела

 • Шифра на артикл: CZ8598-531

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Women's Heritage Fleece Crewneck Sweatshirt е женски дуксер со дизајн инспириран од Nike Windrunner - култниот модел на јакна.

Ретро изгледот и совршената удобност се главните предности на овој лесен женски дуксер со класичен спортски крој.

Направен е од мека ткаенина за да ви пружи удобност и топлина во текот на целиот ден.

Еластичните делови на ракавите, јаката и половината спречуваат продирање на ладен воздух и ви помагаат да ја задржите телесната топлина.

  Спецификации:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Боја: Виолетова / Бела

 • Шифра на артикл: CZ8598-531

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-578
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CZ8164-615
Женскиот дуксер со впечатливи бои и широк крој Nike Sportswear Hoodie ја комплетира ваш...
4.072 ДЕН
Заштеда 20%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-673
Женскиот дуксер Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner е направен од материјал кој ја з...
6.790 ДЕН
Помош