Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
M CB FZ HD
Машки lifestyle дуксер со капуљача
Код на производ:
(GP4311)
adidas

M CB FZ HD

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie е lifestyle дуксер за мажи со капуљача што може да го носите секој ден. Ќе ви биде исклучително пријатно во овој дуксер со привлечен дизајн. Подетално

аdidas ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie е lifestyle дуксер за мажи со капуљача што може да го носите секој ден.

Ќе ви биде исклучително пријатно во овој дуксер со привлечен дизајн.

Големото лого Badge of Sport на градите на сите им покажува дека сте дел од тимот на аdidas.

Уживајте во супериорна удобност со овој машки lifestyle дуксер ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки lifestyle дуксер со капуљача

 • Прицврстување со патент по целата должина

 • Џебови „кенгур“ на предната страна

 • Рефлексивни детали

 • Големо лого Badge of Sport на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GP4311

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

аdidas ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie е lifestyle дуксер за мажи со капуљача што може да го носите секој ден.

Ќе ви биде исклучително пријатно во овој дуксер со привлечен дизајн.

Големото лого Badge of Sport на градите на сите им покажува дека сте дел од тимот на аdidas.

Уживајте во супериорна удобност со овој машки lifestyle дуксер ESSENTIALS COLORBLOCK FULL ZIP Hoodie.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки lifestyle дуксер со капуљача

 • Прицврстување со патент по целата должина

 • Џебови „кенгур“ на предната страна

 • Рефлексивни детали

 • Големо лого Badge of Sport на градите

 • Состав на материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: GP4311

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош