Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN AIR FT PO
JDB JUMPMAN AIR FT PO
JDB JUMPMAN AIR FT PO
JDB JUMPMAN AIR FT PO
Детски дуксер
Код на производ:
(85A287-023)
NIKE

JDB JUMPMAN AIR FT PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS
 • 4- *
 • 5 S
 • 5- *
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дуксерот со капуљача Nike JDB JUMPMAN AIR FT PO за момчиња многу брзо ќе стане омиленото парче во гардеробата. Пространата капуљача штити од дожд и ветер кога е потребно. Подетално

Дуксерот со капуљача Nike JDB JUMPMAN AIR FT PO за момчиња многу брзо ќе стане омиленото парче во гардеробата.

Пространата капуљача штити од дожд и ветер кога е потребно.

Направен е од мек и лесен памук што ќе одговара на неговата кожа и ќе го загрее кога е ладно надвор.

Во џебовите „кенгур“ од предната страна може да ги стави своите ситници или да ги загрее рацете кога е ладно.

Облечете го дуксерот Nike JDB JUMPMAN AIR FT PO за момчиња и уживајте во целодневна удобност и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Логото Jordan Air на градите
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црвена, црна
 • Код на производ: 85A287-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дуксерот со капуљача Nike JDB JUMPMAN AIR FT PO за момчиња многу брзо ќе стане омиленото парче во гардеробата.

Пространата капуљача штити од дожд и ветер кога е потребно.

Направен е од мек и лесен памук што ќе одговара на неговата кожа и ќе го загрее кога е ладно надвор.

Во џебовите „кенгур“ од предната страна може да ги стави своите ситници или да ги загрее рацете кога е ладно.

Облечете го дуксерот Nike JDB JUMPMAN AIR FT PO за момчиња и уживајте во целодневна удобност и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Капуљача
 • Логото Jordan Air на градите
 • „Кенгур“ џебови на предната страна
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Состав на материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Боја: црвена, црна
 • Код на производ: 85A287-023
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857968-023
Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP е детски дуксер за момчиња на возраст од 4 до...
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 857423-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош