Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
ZNE FZ
Машки дуксер
Код на производ:
(GN6834)
adidas

ZNE FZ

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача. Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни. Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина. Подетално

adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача.

Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни.

Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се со патент и се практични за чување ситници.

Кога сте спремни за спортување, облечете го дуксерот adidas ZNE и заборавете на сè околу вас.

Вашето тело ќе ужива во удобноста на материјалот од кој е направен овој дуксер.

Облечете и уживајте, adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина / бела

 • Џеб од предната страна

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GN6834

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ZNE FZ е машки дуксер со капуљача.

Тој е идеален за сите вас кои сте постојано активни.

Направен е од Primegreen материјал, со најмалку 40% рециклирана содржина.

Патентот се протега по целата должина на дуксерот.

Страничните џебови се со патент и се практични за чување ситници.

Кога сте спремни за спортување, облечете го дуксерот adidas ZNE и заборавете на сè околу вас.

Вашето тело ќе ужива во удобноста на материјалот од кој е направен овој дуксер.

Облечете и уживајте, adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина / бела

 • Џеб од предната страна

 • Капуљача

 • Состав на материјал: 60% памук, 40% рециклиран полиестер

 • Шифра на артикл: GN6834

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN6832
Овој adidas дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнителен комфор и одмор....
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GQ6210
adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнител...
6.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""