Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
LK FT TRACKSUIT
Детски тренерки за момчиња за тренинг
Код на производ:
(GP0363)
adidas

LK FT TRACKSUIT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas YOUNGER BOYS TRACKSUIT се детски тренерки за момчиња совршени за сите спортски активности. Мешавината на материјали обезбедува топлина и овозможува меко чувство на кожата. Подетално

adidas YOUNGER BOYS TRACKSUIT се детски тренерки за момчиња совршени за сите спортски активности.

Мешавината на материјали обезбедува топлина и овозможува меко чувство на кожата.

Благодарение на AEROREADY технологијата на материјалот што спречува задржување на влагата, децата ќе останат фокусирани на својот тренинг.

Горниот дел од тренерката има патент по целата должина и капуљача што дополнително ќе ги заштити од студ и ветер.

Еластичната лента на долниот дел од тренерката влијае на удобноста, додека страничните џебови се практични за чување ситници.

 

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% рециклиран полиестерски фротир

• Горен дел: странични џебови

• Долен дел: странични џебови

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GP0363

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas YOUNGER BOYS TRACKSUIT се детски тренерки за момчиња совршени за сите спортски активности.

Мешавината на материјали обезбедува топлина и овозможува меко чувство на кожата.

Благодарение на AEROREADY технологијата на материјалот што спречува задржување на влагата, децата ќе останат фокусирани на својот тренинг.

Горниот дел од тренерката има патент по целата должина и капуљача што дополнително ќе ги заштити од студ и ветер.

Еластичната лента на долниот дел од тренерката влијае на удобноста, додека страничните џебови се практични за чување ситници.

 

Спецификации:

• Состав: 60% памук, 40% рециклиран полиестерски фротир

• Горен дел: странични џебови

• Долен дел: странични џебови

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GP0363

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas I LOGO JOGGER FLEECE се тренерки за бебиња кои носи удобност и пријатно чувство ...
1.292 ДЕН
Заштеда 35%
1.988 ДЕН
Помош