Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
LG DY MM TEE
Детска маица
Код на производ:
(GM6922)
adidas

LG DY MM TEE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Little Girls Disney Minnie Mouse Tee е детска маица за девојчиња што можеби сте ја носеле како дете. Пренесете го тој ретро изглед и на вашето девојче. Подетално

adidas Little Girls Disney Minnie Mouse Tee е детска маица за девојчиња што можеби сте ја носеле како дете.

Пренесете го тој ретро изглед и на вашето девојче.

Памучната маица што ја следи линијата на телото е пријатна за носење, а графиката на хероината на Дизни, Мини Маус, ќе го направи ова парче посебно и омилено кај децата.

 

Спецификации:

 • Дизајн на Дизни Мики Маус

 • Кратки ракави

 • Карактеристични adidas линии на ракавите

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: бела / розова

 • Шифра на артикл: GM6922

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Little Girls Disney Minnie Mouse Tee е детска маица за девојчиња што можеби сте ја носеле како дете.

Пренесете го тој ретро изглед и на вашето девојче.

Памучната маица што ја следи линијата на телото е пријатна за носење, а графиката на хероината на Дизни, Мини Маус, ќе го направи ова парче посебно и омилено кај децата.

 

Спецификации:

 • Дизајн на Дизни Мики Маус

 • Кратки ракави

 • Карактеристични adidas линии на ракавите

 • Материјал: 100% памук

 • Боја: бела / розова

 • Шифра на артикл: GM6922

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM6926
adidas FROZEN 2 T-SHIRT е детска маица со нежен и инспиративен дизајн. Создадена за ма...
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Помош