Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
M NK DRY TEE LEG CAMO AOP
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(CU8477-084)
NIKE

M NK DRY TEE LEG CAMO AOP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.692 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тренирајте напорно секој ден во маицата за тренинг Nike Dri-FIT Camo. Со технологијата Dri-FIT материјалот апсорбира пот и брзо се суши. Така ќе бидете подготвени да го зголемите интензитетот на вежбање до максимум. Подетално

Тренирајте напорно секој ден во маицата за тренинг Nike Dri-FIT Camo.

Со технологијата Dri-FIT материјалот апсорбира пот и брзо се суши. Така ќе бидете подготвени да го зголемите интензитетот на вежбање до максимум.

Материјалот кој спречува задржување на бактериите и создавање непријатни мириси, ќе ви ја даде потребната свежина и чувство на самодоверба за време на тренингот.

Маицата е лесна и многу пријатна.

Спецификации:

 • Крој: стандардно прилагоден за поголема удобност

 • Nike Dri-FIT технологија

 • Материјал против непријатни мириси

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: CU8477-084

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Тренирајте напорно секој ден во маицата за тренинг Nike Dri-FIT Camo.

Со технологијата Dri-FIT материјалот апсорбира пот и брзо се суши. Така ќе бидете подготвени да го зголемите интензитетот на вежбање до максимум.

Материјалот кој спречува задржување на бактериите и создавање непријатни мириси, ќе ви ја даде потребната свежина и чувство на самодоверба за време на тренингот.

Маицата е лесна и многу пријатна.

Спецификации:

 • Крој: стандардно прилагоден за поголема удобност

 • Nike Dri-FIT технологија

 • Материјал против непријатни мириси

 • Состав: 100% полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: CU8477-084

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DA1799-436
Nike Dri-FIT Printed Training е машка маица во која со задоволство ќе вежбате на тренин...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DA1782-010
Nike M NK DF TEE SLUB SSNL GX SU21 е машка маица за тренинг. Се карактеризира со удобно...
1.692 ДЕН
Заштеда 15%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ1496-100
Nike M NK DRY SUPERSET SS SC ENERGY е машка маица коа ќе ви овозможи одлична удобност з...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош