Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
M NSW JDI PANT WVN SSNL
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4105-010)
NIKE

M NSW JDI PANT WVN SSNL

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NSW JDI Woven Sweatpants е машки долен дел тренерки, одличен сојузник за во теретана, а можете да го носите и за време на други дневни активности. Можете лесно да го искомбинирате со вашата омилена маица или дуксер од брендот Nike. Подетално

Nike NSW JDI Woven Sweatpants е машки долен дел тренерки, одличен сојузник за во теретана, а можете да го носите и за време на други дневни активности.

Можете лесно да го искомбинирате со вашата омилена маица или дуксер од брендот Nike.

Направен е од мек и топол материјал кој ќе ви даде истовремено и удобност и топлина.

Прилагодливиот ремен ви овозможува да го прилагодите според вашите потреби.

Ова парче има препознатлива спортска едноставност и квалитет на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив ремен

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CU4105-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NSW JDI Woven Sweatpants е машки долен дел тренерки, одличен сојузник за во теретана, а можете да го носите и за време на други дневни активности.

Можете лесно да го искомбинирате со вашата омилена маица или дуксер од брендот Nike.

Направен е од мек и топол материјал кој ќе ви даде истовремено и удобност и топлина.

Прилагодливиот ремен ви овозможува да го прилагодите според вашите потреби.

Ова парче има препознатлива спортска едноставност и квалитет на Nike.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив ремен

 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: CU4105-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи. Оваа тренерка ви дава целодне...
6.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот долен дел тренерки Nike Sportswear е создаден за лесно движење. Класичниот мод...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош