Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY ACD21 DRIL TOP
Машки дуксер за тренинг
Код на производ:
(CW6110-015)
NIKE

M NK DRY ACD21 DRIL TOP

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг. Подетално

Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг.

Ракавите со отвори за палецот го држат на место дуксерот додека сте во движење. Дизајнот е инспириран од облеката на професионалните спортисти.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 100% полиестер

• Dri-Fit технологија

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW6110-015

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува влагата додека вежбате на тренинг.

Ракавите со отвори за палецот го држат на место дуксерот додека сте во движење. Дизајнот е инспириран од облеката на професионалните спортисти.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Состав: 100% полиестер

• Dri-Fit технологија

• Дозволено перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CW6110-015

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер AJ9708-010
Nike Dri-Fit Academy Drill Top е направен од растеглив, лесен материјал кој ја задржува...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 892532-455
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""