Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
I 3SLOGO JOG FL
Тренерки за бебиња
Код на производ:
(GM8975)
adidas

I 3SLOGO JOG FL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 146 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во бебешките тренерки adidas I LOGO JOGGER FLEECE ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден. Дуксерот и долниот дел тренерки се со стандарден крој, така што малите ќе се чувствуваат удобно и пријатно. Подетално

Во бебешките тренерки adidas I LOGO JOGGER FLEECE ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден. Дуксерот и долниот дел тренерки се со стандарден крој, така што малите ќе се чувствуваат удобно и пријатно.

Мешавината на материјали со висок процент на памук ќе овозможи меко и пријатно чувство. Еластичните делови на ракавите и ногавиците ќе спречат непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GM8975

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во бебешките тренерки adidas I LOGO JOGGER FLEECE ќе им биде пријатно на децата во текот на целиот ден. Дуксерот и долниот дел тренерки се со стандарден крој, така што малите ќе се чувствуваат удобно и пријатно.

Мешавината на материјали со висок процент на памук ќе овозможи меко и пријатно чувство. Еластичните делови на ракавите и ногавиците ќе спречат непотребни движења на материјалот.

Спецификации:

 • Состав на материјал: 70% памук, 30% полиестер

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GM8975

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош