Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
Женски тренерки
Код на производ:
(GM5536)
adidas

W 3S TR TS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM *
 • SM *
 • S S -
 • YMD *
 • MD *
 • M M -
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате класичен спортски изглед, нема поедноставно решение од женските тренерки adidas ESSENTIALS TRACKSUIT. Овие тренерки adidas не излегуваат од мода благодарение на стандардниот крој и неизбежните линии на adidas по ракавите и ногавиците. Подетално

Ако сакате класичен спортски изглед, нема поедноставно решение од женските тренерки adidas ESSENTIALS TRACKSUIT.

Овие тренерки adidas не излегуваат од мода благодарение на стандардниот крој и неизбежните линии на adidas по ракавите и ногавиците.

Горниот дел има патент по целата должина од предната страна, што го олеснува облекувањето, во зависност од временските услови.

 

Спецификации:

• Модел: станддарден крој

• Дводелна тренерка

• Горен дел со патент во целосна должина и исправена јака

• Странични џебови на долниот дел тренерки

• 3 adidas линии по целата должина

• Одржлив производ PRIMEGREEN - направен од рециклирани материјали

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Сина

• Шифра на артикл: GM5536

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS -
YSM
SM
S S -
YMD
MD
M M -
YLG
YXL
LG
L L -
XL XL -
2XL 2XL -
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ако сакате класичен спортски изглед, нема поедноставно решение од женските тренерки adidas ESSENTIALS TRACKSUIT.

Овие тренерки adidas не излегуваат од мода благодарение на стандардниот крој и неизбежните линии на adidas по ракавите и ногавиците.

Горниот дел има патент по целата должина од предната страна, што го олеснува облекувањето, во зависност од временските услови.

 

Спецификации:

• Модел: станддарден крој

• Дводелна тренерка

• Горен дел со патент во целосна должина и исправена јака

• Странични џебови на долниот дел тренерки

• 3 adidas линии по целата должина

• Одржлив производ PRIMEGREEN - направен од рециклирани материјали

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Сина

• Шифра на артикл: GM5536

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS -
YSM
SM
S S -
YMD
MD
M M -
YLG
YXL
LG
L L -
XL XL -
2XL 2XL -
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги но...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки за секојдневно носење. Изработени се од...
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женските тренерки adidas Tracksuit Teamsports ви го пружаат потребниот комфор по динами...
3.441 ДЕН
Заштеда 25%
4.588 ДЕН
Помош