Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
M FI GFX PO
Машки дуксер со капуљача
Код на производ:
(GM6353)
adidas

M FI GFX PO

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MEN SPORTSWEAR AOP PULLOVER е машки дуксер со капуљача со привлечна графика. Направен е од квалитетен памук кој овозможува меко и пријатно чувство на кожата. Подетално

adidas MEN SPORTSWEAR AOP PULLOVER е машки дуксер со капуљача со привлечна графика.

Направен е од квалитетен памук кој овозможува меко и пријатно чувство на кожата.

Стандардниот крој дава целодневна удобност, а капуљачата дополнително ве штити од студ.

Секогаш е добро да имате ваков дуксер во вашата гардероба.

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Перење во машина

• Стандарден крој

• Кенгур џеб

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GM6353

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas MEN SPORTSWEAR AOP PULLOVER е машки дуксер со капуљача со привлечна графика.

Направен е од квалитетен памук кој овозможува меко и пријатно чувство на кожата.

Стандардниот крој дава целодневна удобност, а капуљачата дополнително ве штити од студ.

Секогаш е добро да имате ваков дуксер во вашата гардероба.

Спецификации:

• Состав: 100% памук

• Перење во машина

• Стандарден крој

• Кенгур џеб

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GM6353

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN6832
Овој adidas дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнителен комфор и одмор....
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GQ6210
adidas Z.N.E. FULL-ZIP HOODIE дуксерот е совршен избор за денови кога сакате дополнител...
6.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""