Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
M CB C PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GK8964)
adidas

M CB C PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и доволно пријатна за да се опуштите дома. Направена е во удобен, стандарден крој од мешавина на материјали кои овозможуваат меко и пријатно чувство. Подетално

adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и доволно пријатна за да се опуштите дома.

Направена е во удобен, стандарден крој од мешавина на материјали кои овозможуваат меко и пријатно чувство.

Можете да ја прилагодите еластичната лента на струкот според вашите потреби за дополнителна удобност, додека ребрестите набори на ногавиците спречуваат непотребно движење на материјалот.

Со големо лого на adidas на едната ногавица и познатите црни линии, покажувате дека спортскиот стил е вашиот животен стил.

 

Спецификации:

 • Состав: 53% памук, 36% рек. полиестер, 11% вискоза француски фротир

 • Стандарден крој

 • Перење во машина

 • Странични џебови

 • Еластичен прилагодлив ремен

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GK8904

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS PANTS е машка долна тренерка создадена за движење, но исто така и доволно пријатна за да се опуштите дома.

Направена е во удобен, стандарден крој од мешавина на материјали кои овозможуваат меко и пријатно чувство.

Можете да ја прилагодите еластичната лента на струкот според вашите потреби за дополнителна удобност, додека ребрестите набори на ногавиците спречуваат непотребно движење на материјалот.

Со големо лого на adidas на едната ногавица и познатите црни линии, покажувате дека спортскиот стил е вашиот животен стил.

 

Спецификации:

 • Состав: 53% памук, 36% рек. полиестер, 11% вискоза француски фротир

 • Стандарден крој

 • Перење во машина

 • Странични џебови

 • Еластичен прилагодлив ремен

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: GK8904

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош