Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
M CB T
Машка маица
Код на производ:
(GK8911)
adidas

M CB T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.116 ДЕН
Заштеда: 372 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности. Направена е од мек памук што ќе ви овозможи голема удобност. Подетално

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности.

Направена е од мек памук што ќе ви овозможи голема удобност.

Ретро стилот ја прави посебна.

Материјалот од кој е направена е екстремно растеглив, така што оваа маица ви овозможува целосна подвижност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Големо Badge of Sports лого на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GK8911
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK TEE е машка маица што ќе ви служи во денови исполнети со активности.

Направена е од мек памук што ќе ви овозможи голема удобност.

Ретро стилот ја прави посебна.

Материјалот од кој е направена е екстремно растеглив, така што оваа маица ви овозможува целосна подвижност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Големо Badge of Sports лого на градите
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GK8911
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9509
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GP9503
Класичната машка маица на adidas M FI Tee BOS A е незаменливо парче облека, без разлика...
1.416 ДЕН
Заштеда 25%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK9416
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Помош