Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
M J AIR THERMA FLC PO
Машки дуксер
Код на производ:
(CK6789-091)
NIKE

M J AIR THERMA FLC PO

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air Therma е машки дуксер дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Направен од флексибилна и топла ткаенина, овој дуксер ви овозможува слободно и удобно движење во текот на денот. Подетално

Nike Jordan Air Therma е машки дуксер дизајниран за тренинг и секојдневно носење.

Направен од флексибилна и топла ткаенина, овој дуксер ви овозможува слободно и удобно движење во текот на денот.

Jordan графиката, џебовите и лесно прилагодливата капуљача се детали кои придонесуваат за автентичен изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Pullover дизајн

• Состав: 100% полиестер

• Боја: Сива / Црна

• Шифра на артикл: CK6789-091

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Air Therma е машки дуксер дизајниран за тренинг и секојдневно носење.

Направен од флексибилна и топла ткаенина, овој дуксер ви овозможува слободно и удобно движење во текот на денот.

Jordan графиката, џебовите и лесно прилагодливата капуљача се детали кои придонесуваат за автентичен изглед.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Pullover дизајн

• Состав: 100% полиестер

• Боја: Сива / Црна

• Шифра на артикл: CK6789-091

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош