Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
W NK ICON CLASH 10K SHORT
Женски шорцеви за трчање
Код на производ:
(CZ9559-010)
NIKE

W NK ICON CLASH 10K SHORT

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање. Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати. Подетално

Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата и материјалот кој овозможува проток на воздух, ќе останете суви и ќе се чувствувате пријатно.

Овие женски шорцеви за трчање се вистинскиот избор за оние кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Женски шорцеви за трчање

• Еластична лента на струкот

• Џеб за клучеви

• Swoosh знак со зебра принт

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CZ9559-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање.

Тие ќе ви овозможат максимална поддршка и удобност при постигнување извонредни спортски резултати.

Благодарение на Dri-FIT технологијата и материјалот кој овозможува проток на воздух, ќе останете суви и ќе се чувствувате пријатно.

Овие женски шорцеви за трчање се вистинскиот избор за оние кои активно се занимаваат со спорт.

Спецификации:

• Женски шорцеви за трчање

• Еластична лента на струкот

• Џеб за клучеви

• Swoosh знак со зебра принт

• Состав: 100% полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CZ9559-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CZ9561-573
Nike W NK ICON CLASH 10K SHORT се женски шорцеви дизајнирани за трчање. Тие ќе ви овоз...
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 831181-331
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 929081-010
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""