Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
W WIN PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL0359)
adidas

W WIN PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална Цена
3.188 ДЕН
Цена со попуст
2.391 ДЕН
Заштеда: 797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Womens Winners Pant е долен дел тренерки за жени дизајниран за поголема удобност во секојдневните активности. Подетално

adidas Womens Winners Pant е долен дел тренерки за жени дизајниран за поголема удобност во секојдневните активности.

Направен е од мек француски фротир, кој овозможува лесно чувство и совршена удобност. Овој долен дел тренерки има еластичен појас на струкот и има повеќе простор во пределот на препоните.

Страничните џебови и стеснувањата на ногавиците се дополнителни придобивки.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки - lifestyle

 • Еластичен појас на половината

 • Странични џебови

 • Состав: 95% памук, 5% еластин - француски фротир

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: GL0359

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Womens Winners Pant е долен дел тренерки за жени дизајниран за поголема удобност во секојдневните активности.

Направен е од мек француски фротир, кој овозможува лесно чувство и совршена удобност. Овој долен дел тренерки има еластичен појас на струкот и има повеќе простор во пределот на препоните.

Страничните џебови и стеснувањата на ногавиците се дополнителни придобивки.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки - lifestyle

 • Еластичен појас на половината

 • Странични џебови

 • Состав: 95% памук, 5% еластин - француски фротир

 • Боја: црна / бела

 • Шифра на артикл: GL0359

Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.216 ДЕН
Заштеда 25%
4.288 ДЕН
Помош