Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
KM Y NK DRY TRK SUIT K
Детски тренерки
Код на производ:
(CV1500-010)
NIKE

KM Y NK DRY TRK SUIT K

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските фудбалски тренерки Nike KM Y NK DRY TRK SUIT K се наменети за момчиња. Составени се од горен дел со патент и исправена јака и долен дел со прилагодлив еластичен ремен. Подетално

Детските фудбалски тренерки Nike KM Y NK DRY TRK SUIT K се наменети за момчиња. Составени се од горен дел со патент и исправена јака и долен дел со прилагодлив еластичен ремен.

Нивниот дизајн е инспириран од парискиот фудбалер Килиан Мбапе и ја имаат енергијата на неговата легендарна игра.

Направени се од ткаенина со Dri-FIT технологија, која лесно и брзо ја отстранува потта од кожата и ја контролира влагата, за да можете да уживате во играта без пречки.

Спецификации:

 • Модел: Standard fit

 • Горен дел со патент, исправена јака и џебови

 • Долен дел со странични џебови и прилагодлив ремен

 • Патент на долниот дел за поголема удобност

 • Dri-FIT технологија

 • Материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CV1500-010

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските фудбалски тренерки Nike KM Y NK DRY TRK SUIT K се наменети за момчиња. Составени се од горен дел со патент и исправена јака и долен дел со прилагодлив еластичен ремен.

Нивниот дизајн е инспириран од парискиот фудбалер Килиан Мбапе и ја имаат енергијата на неговата легендарна игра.

Направени се од ткаенина со Dri-FIT технологија, која лесно и брзо ја отстранува потта од кожата и ја контролира влагата, за да можете да уживате во играта без пречки.

Спецификации:

 • Модел: Standard fit

 • Горен дел со патент, исправена јака и џебови

 • Долен дел со странични џебови и прилагодлив ремен

 • Патент на долниот дел за поголема удобност

 • Dri-FIT технологија

 • Материјал: 100% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CV1500-010

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош